Bizi Tanıyın

Hakkımızda geniş bilgiye ulaşabilir, eğitim merkezimize geleblirsiniz!

Motosiklet Eğitim Merkezi

Motosiklet Akademisi günümüz şartlarına uygun halde eğitim olanığı sunan motosiklet kullanmak isteyen motosiklet tutkunları için inşaa edilen İLK ve TEK Akademik Eğitim Veren Kurumdur.

Motosiklet Akademisi'nin diğer eğitim merkezlerinden en büyük farkı sadece eğitim vermeyip aynı zamanda ehliyet almak isteyen kursiyerlerimize danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Bünyemizde bulunan 7 şubemizle Tüm Motosiklet Ehliyetlerini veriyoruz.

Akademimiz Motosiklet Eğitimi almak isteyen kursiyerden Ehliyet şartı aramamaktadır. Bizim için ehliyetinizin hiç önemi yok sloganyla motosiklet eğitimi veren Akademimizi ziyaret edebilir eğitimlerimize katılabilirsiniz..

Eğitim Alanımıza Ailenizle katılabilir toplam 160 bin arazimizde yorgunluğunuzu atabilir. Aileniz Cafemizde kahvesini içerken siz eğitim alabilirsiniz. İStanbul'un MErkezi Kadıköy'de Göztepe MEtrosuna sadece 10 dk. mesafedeyiz..

Bizim için tecrübenizin olması yada motosiklet bilginizin olması hiç önemli değil. Bisiklet kullanmış olmanız yeterli. İyi derecede motosiklet kullanarak ayrılırsınız. Mezun Olan kursiyerlerimiz trafikte yerini alıyor..

Eğitim Alanımızda teorik ve direksiyon uygulama eğitimi alırsınız. Tüm eğitimlerimiz güvenli sürüş eğitimleridir. Başlangıç - Temel - İleri sürüş eğitimleri alabilirsiniz.

Siz Sadece Motosiklet Kullanmak İsteyin... Eğitimi Biz Veririz!

Daha evvel ehliyet almış trafiğe çıkma korkusu olanlar yada kendini yetersiz hisseden kursiyerlerimize özel birebir ilgiyle eğitim veriyoruz... Eksiklerinizi görmek ve tamalamak en önemli işimiz sizin eğitiminiz... Eğitmenlerimizin gözetimi ve direktifleriyle hızlı ve pratik eğitimle motosiklet öğrenmek çok kolay...

  1. Başlangıç Motosiklet Eğitimi
  2. Temel Motosiklet Eğitimi
  3. Güvenli Sürüş Motosiklet Eğitimi
  4. A Motosiklet Ehliyeti
  5. A1 Motosiklet Ehliyeti
  6. A2 Motosiklet Ehliyeti

Ehliyet alacak kursiyerlerimize 12 saat güvenli sürüş eğitimi veriyoruz. Sürücü kurslarından aldığınız eğitimle sınavı geçebilirsiniz fakat trafiğe çıkamazsınız. Biliçli ve bilgili eğitmenlerle motosiklet kullanmayı öğrenmek bilgili ve bilinçli motosiklet kullanmaktır. Unutmayalım ki motosiklet kullanmak tutkudur fakat bilinçli kullanmak HAYAT KURTARIR!.

Bizi daha iyi tanımak eğitimlerimiz hakkında bilgi alak istiyorsanız bize ulaşabilir eğitimlerimize katılabilir. Eğitimlerimizi seyredebilirsiniz.
KAHVEMİZİ İÇMEYE BEKLERİZ